loading
Mükemmel
121 değerlendirmeye göre.
Alaa Elashhab
Alaa Elashhab
2023-08-29
I’ve been taking classes at IWKA for 3 months now,it’s a very good place with lovely and friendly people,as a foreign person I I’ve never felt any difficulties to keep up with the class cause the Instructors explains everything in turkish and English, here in IWKA we’re all a big family willing to learn together .
Damla Ünsever
Damla Ünsever
2023-07-08
Sokakta kendimi savunabilmek, savunmam gerekmese de o öz güveni edinebilmek için öz savunma dersi ararken, IWKA Wing Chun ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Telefonda Sifu Buğra'nın naif ve nazik konuşmasının ardından, yüz yüze görüşmeye gidip Sije Aslı'nın muhteşem enerjisini aldıktan sonra, "evet kesinlikle aradığım burada" dedim. Çünkü savunma sporlarıyla ilgili konuştuğum herkes höt hötken, böyle naif ve nazik insanlarla tanışmak beni şaşırtmıştı. 3 aydır IWKA'dayım ve burada kimse en güçlü olma, hakimiyet kurma, rekabet vb. arayışında değil. Hatta tam tersine, dersler karşılıklı saygı ve dayanışmayla ilerliyor. Öte yandan Wing chun zor bir öğreti, internal wing chun ise kendi içinize dönme cesareti gösterdiğiniz için daha zor. 🙂 Ancak yarattığı farkındalık hayatınızın her alanını etkiliyor. Bana hayattaki en büyük sınavım olan sabrı, sabır ve kararlılıkla ilerlemeyi öğretiyor.
Tsccst
Tsccst
2023-07-08
Taiji ye uzun zamandır başlamak istiyordum ve araştırmalarımın sonucu IWKA ya yönlendirdi beni. Derslere başlar başlamaz hissettiğim samimiyet ve pozitif ortam çok nadir rastladığınız türden. Sadece uygulama değil teorik bilgiyide bu kadar cömert bir şekilde paylaştığınız için teşekkür ederim. Bir insanın kendini tanımaya başlamasında Taijinin yeri çok başka ve bunu sizinle birlikte öğrenmeye başladığım için çok mutluyum!
Ari Tumayan
Ari Tumayan
2023-07-06
Öncelikle güleryüzlü ve sabırlı oluslarindan dolayı Sifu Buğra, Sifu Tuncer, Sihing Cem Sihing Alpay ve Sijie Aslı ' ya çok teşekkür ediyorum 😊 çünkü ben çok sabırsız bir kısilige sahibim ve okadar sabırlılar ki 😊😊 sonsuz saygılarımı sunuyorum🥰 İWKA ailesine katildigim için kendimi hem çok şanslı hem çok mutlu ve huzurlu hissediyorum bu deneyimi herkezin yaşamasını tavsiye ederim 🙏😊
Tuba Atman
Tuba Atman
2023-05-02
İçsel bir güç arayışımın, kendimi keşfetme yolculuğumun beni getirdiği yer 🫶🏻 İyi ki🙏🏻👊🏻 Sevgili Sifum Buğra ve Sijem Aslı başta olmak üzere tüm Wing Chun aileme bu yolculukta bana öğrettikleri her şey için teşekkür ediyorum.
Mustafa Efe Sucu
Mustafa Efe Sucu
2023-05-01
IWKA da Wing Tjun a başladığımdan beri kendimi çok daha iyi ve çok daha özgüvenli hissediyorum ve çok iyi öğretmenleri sayesinde çok rahat ve yaptığımız hareketlerin anlamlarıyla öğreniyorum.Herkese tavsiye ederim.
Kemalege Sucu
Kemalege Sucu
2023-05-01
Fiziksel olarak iyi bir gelişimim oldu.Eğitmenler çok iyi ilgileniyorlar herkese tavsiye ederim
Kerem Altuntaş
Kerem Altuntaş
2023-04-25
Düzgün nefes almayı, dik durnayı, doğru yumruk atmayı, iyi arkadaşlıkları ve iyi insanları bu ve bunun gibi bir çok şeyi bulabileceğiniz tek yer:)
Feyzan Yilmaz
Feyzan Yilmaz
2023-04-06
Kendim için yaptığım en güzel şey... çekincelerim vardı. Uzun yıllardır başlamak isteyip erteleme nedenlerim vardı, bu nedenlerden biri de dövüş sanatlarıyla ilgili yerlerdeki 'ortam'dı. Bu kaygım ilk görüşmede gidince diğerlerinin bahane olduğunu anladım. Ve hemen başladım. 3 ay oldu. Umarım 30 yıl sürer 🙂
ŞEYMA GÜLNİHAL YILDIZ
ŞEYMA GÜLNİHAL YILDIZ
2023-03-19
Lao Tzu'nun Tao The Ching eseri ve Marian Wolfe Dixon'ın Vücut Dersleri kitabıyla başlayan, Uzak Doğu felsefesi ve dolaylı olarak zihnimiz, bedenimiz üstünde farkındalık yoluyla kontrol becerisi kazanabilme ilgim doğrultusunda IWKA'da Tai Chi dersleri almaya başladım. Farkındalık kavramını içselleştirme yolunda pek çok şey keşfettim, örneğin vücudumun nelere ihtiyacı olduğunu daha bilinçli bir şekilde algılayabilmeye başladım, vücuduma aldığım besinlere daha çok özen göstermeye başladım, veya yürürken tam olarak yere basmadığımı, dışa veya içe doğru bastığımı yürümeye başladığımdan beri yeni fark ettim. Bu küçük gibi gözüken ayrıntılar, bedensel bütünsellik ve farkındalığımda rol oynadığı gibi zihinsel farkındalığımda da rol oynadı ve sorunlarla, stresle başa çıkabilme kabiliyetimi güçlendirerek daimi zihinsel bir dinginliğin tohumlarını attı. Ayrıyeten, içsel ve dışsal dengemi koruyabilmemde de çok yardımcı oluyor. Sifu Buğra, Sije İdil ve Sije Aslı bizimle çok iyi ilgileniyorlar ve gerçekten derslere giderken çok mutlu gidiyorum. Kurumda eğitim veren herkese çok teşekkür ediyor ve bizi Tai Chi ile buluşturdukları için onlara büyük hayranlık duyuyorum.
Bizi takip etmek ister misiniz ?
Her ay yenilikler hakkında bilgi gönderiyoruz